SKOLU UZDEVUMS 22

Sveiki, vidusskolēni! Ceram, ka esat gatavi apmeklēt ROSINĀTAVA'23 un kopīgi ar savu klasi  mesties iekšā šajā piedzīvojumā, kļūstot par daļu no ROSINĀTAVA'23 pasākuma un piedaloties pasākuma programmas tapšanā. Mēs esam sagatavojuši speciālu uzdevumu tieši jums!

ROSINĀTAVA'23 nebūtu iespējama bez jauniešu atsaucības un iesaistes. Mums ir svarīgs jūsu viedoklis, mums šķiet nozīmīgi runāt par to, kas jums ir aktuāls. Pavisam drīz jūs pabeigsiet skolu un jūs sagaida daudz dažādas pārmaiņas, kuras pirmajā acu uzmetienā var šķist satraucošas, lielas un neizprotamas. 

Jums tiek dota iespēja iemācīties ko jaunu, gūt neaizmirstamu pieredzi un izlīst ārā no savas komforta zonas! Vai jūs esat tam gatavi? Mēs ticam un zinām, ka esat, tādēļ lasiet mūsu uzdevumu un gaidīsim jūs neformālajā konferencē ROSINĀTAVA'23!

Lai uzdevuma izstrāde šķistu saldāka, esam sagatavojuši arī balvu veiksmīgākajiem, drosmīgākajiem un atraktīvākajiem uzdevuma veicējiem, bet konkursa uzvarētāju komanda iegūs gan vērtīgas balvas sev, gan savai skolai, proti, profesionāļu komanda no radošās aģentūras ''Ai Production'' izveidos skaistu, kvalitatīvu skolas reklāmas videoklipu. TOP3 komandas arī laimēs aktīvās atpūtas balvas no mūsu atbalstītājiem ''KLIKK centra'', ''Poligon #1'' un ''VR Gaming''!

Vairāk par uzdevuma soļiem, tā izpildi un nosacījumiem lasi te.

Scroll to top