NILS SAKSS KONSTANTINOVS
PUSAUDŽU UN JAUNIEŠU PSIHOTERAPIJAS CENTRA VADĪTĀJS

Būt vidusskolēnam nozīmē būt tajā dzīves brīdī, kad jāizdara divas svarīgākās lietas - jāatrod pašam sevi un jāizvēlas sava nākotne. Tas vienmēr izdosies, īpaši, ja blakus ir cilvēki, uz kuriem var paļauties.

OSKARS MACULEVIČS
KUUP KAFIJAS RADĪTĀJS UN VEIDOTĀJS

Labāka laika par "tagad" nebūs. Vai nu tu dari, vai nedari. Viss atkarīgs no paša. Ja tu iesaisties, ja smagi strādā, ja meklē iespējas, kā uzlabot un mainīt savu ikdienu, tad viss arī notiks.

VALDIS KULPE
“LATVIJAS FINIERA” PĀRDOŠANAS DIREKTORS

Jaunības maksimālismā, kad dominē “visu vai neko” domāšana, ir ļoti būtiski iemācīties saskatīt krāsas šķietami melnbaltajā pasaulē. Svarīgākais ir sev izvirzīt mērķus un virzīties uz tiem pat tad, ja pa ceļam gadās paklupt.

RAIVO ROSTS
“TELE2” KOMERCDIREKTORS

Viens no maniem mīļākajiem teicieniem ir - vai nu mērķis ir sasniegts, vai ir darbības plāns, kā to sasniegt. Bez čīkstēšanas. Ir būtiski apzināties, ka mēs ikviens varam novirzīties no sava mērķa un šādā situācijā ir svarīgi neapstāties, bet gan apzināties, kas ir tie veicamie soļi, lai pie šī mērķa atgrieztos un to sasniegtu.

ARTŪRS MIKSONS
ĀRSTS - PSIHOTERAPEITS

SAMANTA TĪNA
DZIEDĀTĀJA

RŪTA DIMANTA
LABDARĪBAS ORGANIZĀCIJAS ZIEDOT.LV VADĪTĀJA

Tikai kopā mēs varam būt spēcīgi un pārtikuši. Ne katrs par sevi. Ne tad, kad kādam ir grūti.

NILS JANSONS
SKRITUĻSLIDOTĀJS

Izraugi mērķi un priecājies par procesu. Iespēja vienmēr atradīs uzcītīgos.

MAIJA KATKOVSKA
LATVIJAS DROŠĀKA INTERNETA CENTRA VADĪTĀJA

Viss ir mūsu pašu rokās! Zinošs, piesardzīgs un gudrs interneta lietotājs ir ceļš uz labāku un drošāku interneta vidi ikvienam no mums.

ŪGA
REPERE

Uz kādu brīdi ir nepieciešamība nomutēt apkārtējo ikdienas pūļa troksni, nopauzēt kadrus.. palikt ar savu sirdslietu bēniņos, tumsā, aci pret aci! Tikai tad mēs redzam, cik tur tomēr ir gaišs! Trešais, kas pievienosies jūsu kompānijai - drosme! Drosme, sasniegt mērķus, gāzt kalnus, kļūdīties. Un pats galvenais, šo visu viesuli izbaudīt.

PASĀKUMA VADĪTĀJS

MĀRTIŅŠ KOZLOVSKIS
KOMIĶIS, TV PERSONĪBA

Tiecies uz to, kas sniedz piepildījumu, ja vien tas nav pretlikumīgi!

Scroll to top