Jau trešo reizi norisināsies Biznesa augstskolas Turība studentu radīts aktīvās domašanas pasākums "Rosinātava". Tā ir jauniešu rīkota bezmaksas konference vidusskolēniem, kur katru gadu uzstājās vairākas iedvesmojošas personības, kuras dalās ar savu pieredzi, lai uzrunātu, motivētu un iedrošinātu jauniešus. Mēs vēlamies rosināt jauniešus būt drosmīgiem un nebaidīties kļūdīties šajā laikā, kad nav iespējams saprast - kas ir pareizi un kas nē. Viens no pasākuma mērķiem ir uzrunāt un palīdzēt ikvienam jaunietim, kas vēlas būt sadzirdēts un saglabāt savu unikalitāti mūsdienu vidē. Vēlamies, lai jaunieši ir aktīvi, dzīvespriecīgi un koši, lai ikvienam būtu lepnums teikt "Tie tik ir jaunieši - tā ir mūsu nākotne!"

KOMANDA, KURA KOPĀ APBRAUKS JEBKĀDUS ŠĶĒRŠĻUS

KATRĪNA BUTLERE / PROJEKTA VADĪTĀJA

Ja es būtu gamma, tad es būtu nots Do, kas no abām pusēm satur pārējās notis un bez tām gamma nevarētu skanēt tik skaisti.

ANETE UŠVILE / MĀRKETINGA VADĪTĀJA

Caur nebeidzamu darbu ir iespējams sasniegt lielus panākumus un katrs "nē" man liek iedegties par to vēl vairāk.

ELĪZA PAULA ŠAKINA / ROSINĀTĀJU KOORDINATORE

Ar smaidu sejā mērķtiecīgi dodos pretī izaicinājumiem. Aizraušanās - ziemas sporta veidi.

AGNESE ZAMBARE / DALĪBNIEKU KOORDINATORE

Spēju atrast risinājumu pirms kāds var iedomāties par problēmas esamību.

DINIJA PURVIŅA / BRĪVPRĀTĪGO KOORDINATORE

Cilvēks, kurš tic, ka - ja visi kopā virzīsies uz priekšu, veiksme pati par sevi parūpēsies.

EVITA JURČA / SPONSORU KOORDINATORE

Man ļoti patīk izmēģināt ko jaunu. Esmu dzīvespriecīga un komunikabla. Manuprāt, izdevušās sadarbības panākumu atslēga ir veiksmīga komunikācija.

SABĪNE GOŠA / TEHNISKĀ KOORDINATORE

Tiecos uz saviem sapņiem, pieņemu jaunus izaicinājumus un nebaidos kļūdīties, jo ir tikai viena lieta, kas padara mūsu sapņus neiespējamus – bailes no kļūdīšanās.

Scroll to top