ROSINĀTĀJI 24

ROJS PUĶE

Sabiedrībā labāk zināms kā Pipars, ir kulinārijas blogeris un huligāns virtuvē, kurš ik dienu savos sociālajos tīklos priecē sekotājus ar kreatīvām receptēm un padomiem virtuvē. Pipars ir 2 recepšu grāmatu autors, kā arī 2019. gadā ieguva Latvijas Lepnuma balvu. Rosinātavā’24 Rojs dalīsies ar savu pieredzi, kā atrast savu vietu sociālajos tīklos un radīt par sevi interesi.

NIKLĀVS MIČULIS

Galvenokārt ir pazīstams kā sociālo tīklu satura veidotājs vietnē Instagram ar 84 tūkstošiem sekotāju. Savos sociālajos tīklos viņš iedvesmo sekotājus, daloties, ar dažādām jaunām mūsdienu tendencēm, veidojot vizuāli pievilcīgu un kreatīvu saturu.

PAULA DUNDERE

Jau kopš agra vecuma, Paula gājusi savu ceļu – veidojusi savu Youtube karjeru, piedalījusies dziedāšanas konkursos, paralēli cītīgi mācījusies, bet tas nav bijis viegli, Paula saskārusies ar vienaudžu mobingu, pieaugušo nesapratni un daudziem šķēršļiem, kuri stājās ceļā visiem viņas mērķiem. Paula stāstīs par to, kā nepadoties un kā saklausīt sevi un, galvenais, noticēt sev, pat ja apkārtējie netic.

ANSIS

ansis Latvijā ir pazīstams kā hiphopa mūziķis, mūzikas producents un bītmeikeris ar vairāk kā 15 gadu pieredzi radošajās industrijās. Viņš ir vienkāršs un pozitīvi uzlādēts cilvēks, ko izjūt katrs viņa mūzikas klausītājs.

DR. ERNESTS PŪLIŅŠ-CINIS

RSU Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas klīnikas ārsts – psihoterapeits. Kā uzsver pats dakteris, prokrastinācija ir viens no mazāk izprastajiem fenomeniem sabiedrībā, tajā pašā laikā viens no vislielākākajiem laika apēdājiem jauniešu un arī pieaugušo ikdienā. Savā runā Ernests virzīs jauniešus uz labāku rītdienu caur izpratni un piemēriem no dzīves.

ARMANDS SIMSONS

Latvijā ir pazīstams kā TV spēles “SuperBingo” vadītājs, atraktīvs šovmenis un satura veidotājs. Viņš nebaidās dalīties pieredzē par nomokošām domām un mentālo veselību, paužot pozitīvismu savos sociālajos tiklos.

HILDEGARDE

Mentālās veselības influencere, pasākumu producente, kā arī komunikācijas speciāliste, kura savā Instagram profilā stāsta par dažādām dzīves un mentālās veselības tēmām, palīdz cilvēkiem paskatīties uz sevi caur viņas acīm.
ROSINĀTAVA’24 Hildegarde dalīsies savās zināšanās un pieredzē, piedaloties diskusijā par mentālās veselības tēmu.

RIČARDS BULAVS UN KAZAKS

Ričards Bulavs un Kārlis Kazaks ir Youtube kanāla “TOP WANTED” veidotāji, kuri dalās ar saviem piedzīvojumiem un izaicinājumiem ceļojot ārvalstīs. Viņi ir lielisks piemērs tam, ka, ja ir zināmi konkrēti mērķi un ambīcijas, tad mācības var viegli apvienot ar ārpus skolas aktivitātēm.

Scroll to top