Rosinātava (lietvārds):

radoša, izglītojoša un motivējoša rakstura pasākums jauniešiem.

Mums ir lieliskas ziņas - “Rosinātava” ir atpakaļ!

Jau otro gadu, 5.februārī, kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies Biznesa augstskolas “Turība” studentu radīts aktīvās domāšanas pasākums “Rosinātava”. Šī ir lieliska iespēja vidusskolēniem no visas Latvijas nostiprināt redzējumu savai nākotnes profesijai, kā arī interaktīvi un izglītojoši piepildīt savu dienu. Pasākuma tēmas – “Nereālā realitāte” ietvaros savos pārgalvīgajos, taču ārkārtīgi veiksmīgajos pieredzes stāstos dalīsies sabiedrībā zināmas personības. Cilvēka neatlaidība ir spējīga padarīt neiedomājamas lietas, tām reizēm šķietot pat nepaceļami kosmiskām, varbūt tāpēc, ka nezināmām, bet vajag ļauties, ļauties pieredzei, jo tikai caur to ir iespējams nonākt uz ceļa, kuru esam meklējuši. Mūsdienu piedāvājumā apmaldīties nav sarežģīti, ne visiem vidusskolēniem ir skaidrs un pārdomāts virziens kurp doties, absolvējot vidusskolu, tieši tāpēc šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi motivējoši, nozīmīgi un izvēli izdarīt veicinoši!

LAIKS RĪKOTIES

Mērķauditorija ir jaunieši, kuri šobrīd ir sevis meklējumos. Mēs esam viņiem parādījuši, ka iespējams ir viss – laiks rīkoties un padarīt nereālo reālu! Motivācijas, improvizācijas un pašregulācijas prasmes ir rīki, ar kuru palīdzību var šīs ieceres materializēt.

IESPĒJU LATVIJA

Bieži dzirdam līdzcilvēkus sakām, ka kaimiņu dārzā zāle zaļāka un ogas saldākas. Vai šo teicienu var attiecināt arī uz savas karjeras attīstību? Daudzi cilvēki pierāda, ka lieliskus rezultātus iespējams sasniegt arī tepat pie mums – iespēju zemē – Latvijā.

PASAULES PIEREDZE

Cilvēki ar pieredzi pasaules mēroga industrijās. Cītīgi sevi attīstījuši, izcīnījuši savu ceļu pasaulē. Ar bagātu zināšanu klāstu un iemaņām – viņi ir šeit, ar mērķi padarīt Latviju par labāku vietu mums visiem.

KOMANDA, KAS KOPĀ VAR PACELTIES LĪDZ KOSMOSAM!

ERĪNA ELIZABETE REŅĢE / PROJEKTA VADĪTĀJA

ANETE ANNA JANKOVSKA / SPONSORU CILVĒKS

ROJS ROBERTS AMSONS / JURISTS

EVELĪNA VALTERE / SPONSORU CILVĒKS

KRISTOFERS CAPLINS / DALĪBNIEKU KOORDINATORS

ELZA AVOTIŅA / MĀRKETINGA SPECIĀLISTE

MAIJA MĀLA / SOCIĀLO TĪKLU ADMINISTRATORE

EMĪLS BAUGA / TEHNISKAIS KOORDINATORS

BEĀTE LIEPIŅA / ROSINĀTĀJU KOORDINATORE

ILVIJA BORMEISTERE / ROSINĀTĀJU KOORDINATORE

ANETE BOGDANOVIČA / DALĪBNIEKU KOORDINATORE

ZANE KURŠEVA / SPONSORU CILVĒKS

Scroll to top