ROSINĀTAVA 2020

Jau otro reizi norisināsies Biznesa augstskolas ''Turība'' studentu radīts aktīvās domāšanas pasākums ''Rosinātava'', šoreiz 5. februārī, kultūras centrā ''Siguldas devons''. Pasākuma tēmas - ''Nereālā realitāte'' ietvaros savos pārgalvīgajos, taču ārkārtīgi veiksmīgajos pieredzes stāstos dalīsies sabiedrībā zināmas personības. Cilvēka neatlaidība ir spējīga padarīt neiedomājamas lietas, tām reizēm šķietot pat nepaceļami kosmiskām, varbūt tāpēc, ka nezināmām, bet vajag ļauties pieredzei, jo tikai caur to ir iespējams nonākt uz ceļa, kuru esam meklējuši. Mūsdienu piedāvājumā apmaldīties nav sarežģīti, ne visiem vidusskolēniem ir skaidrs un pārdomāts virziens kurp doties, absolvējot vidusskolu, tieši tāpēc šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi motivējoši, nozīmīgi un izvēli izdarīt veicinoši!

LAIKS RĪKOTIES

Mērķauditorija ir jaunieši, kuri šobrīd ir sevis meklējumos. Mēs esam viņiem pierādījuši, ka iespējams ir viss - laiks rīkoties un padarīt nereālo reālu! Motivācijas, improvizācijas un pašregulācijas prasmes rīki, ar kuru palīdzību var šīs ieceres materializēt.

IESPĒJU LATVIJA

Bieži dzirdam līdzcilvēkus sakām, ka kaimiņu dārzā zāle zaļāka un ogas saldākas. Vai šo teicienu var attiecināt arī uz savas karjeras attīstību? Daudzi cilvēki pierāda, ka lieliskus rezultātus iepējams sasniegt arī tepat pie mums - iespēju zemē - Latvijā.

PASAULES PIEREDZE

Cilvēki ar pieredzi pasaules mēroga industrijās. Cītīgi sevi attīstījuši, izcīnījuši savu ceļu pasaulē. Ar bagātu zināšanu klāstu un iemaņām - viņi ir šeit, ar mērķi padarīt Latviju par labāku vietu mums visiem.

Scroll to top