Rosinātava (lietvārds) – radoša, izglītojoša un motivējoša rakstura pasākums jauniešiem.

Jau otro reizi norisināsies Biznesa augstskolas “Turība” studentu radīts aktīvās domāšanas pasākums “Rosinātava”, šoreiz 5.februārī, kultūras centrā “Siguldas devons”. Šī ir lieliska iespēja vidusskolēniem no visas Latvijas nostiprināt redzējumu savai nākotnes profesijai, kā arī interaktīvi un izglītojoši piepildīt savu dienu. Pasākuma tēmas – “Nereālā realitāte” ietvaros savos pārgalvīgajos, taču ārkārtīgi veiksmīgajos pieredzes stāstos dalīsies sabiedrībā zināmas personības. Cilvēka neatlaidība ir spējīga padarīt neiedomājamas lietas, tām reizēm šķietot pat nepaceļami kosmiskām, varbūt tāpēc, ka nezināmām, bet vajag ļauties, ļauties pieredzei, jo tikai caur to ir iespējams nonākt uz ceļa, kuru esam meklējuši. Mūsdienu piedāvājumā apmaldīties nav sarežģīti, ne visiem vidusskolēniem ir skaidrs un pārdomāts virziens kurp doties, absolvējot vidusskolu, tieši tāpēc šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi motivējoši, nozīmīgi un izvēli izdarīt veicinoši!

LAIKS RĪKOTIES

Mērķauditorija ir jaunieši, kuri šobrīd ir sevis meklējumos. Mēs esam viņiem parādījuši, ka iespējams ir viss – laiks rīkoties un padarīt nereālo reālu! Motivācijas, improvizācijas un pašregulācijas prasmes ir rīki, ar kuru palīdzību var šīs ieceres materializēt.

IESPĒJU LATVIJA

Bieži dzirdam līdzcilvēkus sakām, ka kaimiņu dārzā zāle zaļāka un ogas saldākas. Vai šo teicienu var attiecināt arī uz savas karjeras attīstību? Daudzi cilvēki pierāda, ka lieliskus rezultātus iespējams sasniegt arī tepat pie mums – iespēju zemē – Latvijā.

PASAULES PIEREDZE

Cilvēki ar pieredzi pasaules mēroga industrijās. Cītīgi sevi attīstījuši, izcīnījuši savu ceļu pasaulē. Ar bagātu zināšanu klāstu un iemaņām – viņi ir šeit, ar mērķi padarīt Latviju par labāku vietu mums visiem.

KOMANDA, KURA KOPĀ VAR PACELTIES LĪDZ KOSMOSAM

ERĪNA ELIZABETE REŅĢE / PROJEKTA VADĪTĀJA

ELZA AVOTIŅA / MĀRKETINGA VADĪTĀJA

MAIJA MĀLA / SOCIĀLO TĪKLU ADMINISTRATORE

EMĪLS BAUGA / TEHNISKAIS KOORDINATORS

ROJS ROBERTS AMSONS / JURISTS

KRISTOFERS CAPLINS / DALĪBNIEKU KOORDINATORS

ANETE BOGDANOVIČA / DALĪBNIEKU KOORDINATORE

BEĀTE LIEPIŅA / ROSINĀTĀJU KOORDINATORE

ILVIJA BORMEISTERE / ROSINĀTĀJU KOORDINATORE

ANETE ANNA JANKOVSKA / SPONSORU KOORDINATORE

EVELĪNA VALTERE / SPONSORU KOORDINATORE

ZANE KURŠEVA / SPONSORU KOORDINATORE

SADARBĪBAS PARTNERI 2020

Scroll to top