2018. gada 6.martā, Spīķeru koncertzālē, pirmo gadu norisinājās studentu izstrādāts pasākums vidusskolēniem – ‘’Rosinātava”. Vieta, kur sabiedrībā zināmas personības dalījās ar savu pieredzi, rosinot jauniešus noticēt sev un Latvijas nākotnei. Projekts tika radīts ar mērķi iedrošināt jauniešus domāt plašāk par ierasto horizontu un ļaut vaļu savu ideju realizācijai. 

Pasākums norisinājās Biznesa augstskolas Turība 25 gadu jubilejas ietvaros. Rosinātava ir jauniešu organizēts pasākums – jauniešiem. Pateicoties studentu iniciatīvai un augstskolas atbalstam, izdevās izstrādāt jaunu pasākuma konceptu, kurš sludinot ideju brīvību un nepiespiestu gaisotni, mudina uzdrīkstēties darīt jau šodien un saprast, ka Latvija ir iespēju zeme.

Paldies visiem lektoriem par uzdrīkstēšanos dalīties ar savu pieredzi un dalībniekiem par lielisko atmosfēru visas dienas garumā!

 

 

 

IESPĒJU LATVIJA

Bieži dzirdam līdzcilvēkus sakām, ka kaimiņu dārzā zāle zaļāka un ogas saldākas. Vai šo teicienu var attiecināt arī uz savas karjeras attīstību? Daudzi cilvēki pierāda, ka lieliskus rezultātus iespējams sasniegt arī tepat pie mums – iespēju zemē – Latvijā.

 

PASAULES PIEREDZE

Cilvēki ar pieredzi pasaules mēroga industrijās. Cītīgi sevi attīstījuši, izcīnījuši savu ceļu pasaulē. Ar bagātu zināšanu klāstu un iemaņām – viņi ir šeit, ar mērķi padarīt Latviju par labāku vietu mums visiem. 

 

LAIKS RĪKOTIES

Mērķauditorija ir jaunieši, kuri šobrīd ir sevis meklējumos. Mēs esam viņiem parādījuši, ka iespējams ir viss – laiks rīkoties! Motivācijas, improvizācijas un pašregulācijas prasmes ir rīki, ar kuru palīdzību var šīs ieceres materializēt.

Ansis Kolmanis

Reperis, bītmeikers

Viens no Latvijas repa spilgtākajiem tēliem un vietējās hiphopa skatuves patrons. Katram indivīdam dzīvē ir savs ienākšanas mērķis, Ansis ir gatavs ar savas mūzikas palīdzību atstāt sabiedrībā neizdzēšamas pēdas un integrēt to mūsu sabiedrībā un kultūrā kopumā.

Imants Pankars

Pancars.lv radītājs

PanCars uzņēmējdarbības pieredzes stāsts. Pieredzētās grūtības un izaicinājumi, Latvijas tirgū ieviešot nebijušus pakalpojumus. Katra tava ideja ir realizējama, ja esi gatavs tajā ieguldīt neatlaidīgu darbu.

Valdis Sils

Improvizators

Pozitīvo emociju kāpinātājs, improvizators, pasākumu vadītājs un radio personība. Cilvēks, kurš ir iemīlējies improvizācijā. Komunikācija, uzstāšanās māksla un sadzīvošana ar kļūdām – to visu ir iespējams apgūt, izmantojot pareizo attieksmi un vēlmi atklāt.

Artjoms Smirnovs

Playground festival organizators

Longbordists, aktīvās atpūtas piekritējis, un viens no Playground festivāla organizatoriem. Cilvēks, kurš cenšās nepalaist garām dzīves piedāvātās iespējas.

Marija Ručevska

Tech Chill līdzdibinātāja un vadītāja

Marija savu inovāciju un tehnoloģiju lietpratību ir izcili parādījusi ikgadējā organizācijas TechChill pasākumā, darbojoties kā līdzdibinātāja un vadītāja vienlaikus. Marija ļoti labi apzinās kā ir, kad jāsāk no pašiem pamatiem, tādēļ dara visu iespējamo un neiespējamo, lai palīdzētu jaunajiem start-up uzņēmumiem ieraudzīt veiksmi garajā tuneļa galā.

Valters Vestmanis

Finanšu analītiķis

Pieredze ārzemēs – labs pamats sākumam Latvijā. Pieredze – Nīderlande, Kolumbija.

Viesturs Saldavs

Alternatīvā fitnesa treneris

Cilvēks, kurš skrien blakus un dalās savā enerģijā. Visi ir spējīgi, tikai katram ir nepieciešams savs pareizais stimuls kustības uzsākšanai. Mazāk “runāt”, vairāk “darīt” – nevis otrādi.

Raimonds Elbakjans

Ghetto Games izveidotājs

Sporta un kultūras kustības Ghetto Games aizsācējs. Uzņēmības piemērs, ar izkoptām iemaņām un stingru nostāju. Pastāv par to, ka rāmji ir jāpārkāpj un cilvēkam nepārtraukti jāatīstās.

Jānis Sildniks

DELFI.lv žurnālists

Pasākumu “Fonofest” un “Fono Cēsis” organizators, Delfi.lv sociālo tīklu redaktors Viņu raksturo bungas, mūzika un rakstīšana. Jau kopš agras bērnības viņš ir iepazinis skatuves, esot gan uz, gan aiz tām, savā kontā turot arī tādu pasākumu organizēšanu kā “Fonofest” un “Fono Cēsis”.

Pasākumu organizē Biznesa augstskolas Turība trešā un ceturtā kursa studenti. Jaunieši, kuri atrodās sava ceļa sākumā – ar pārliecinošu skatu nākotnē. Dažādas nodarbošanās un mērķi, bet viņus visus vieno kopīga vīzija par laimīgu dzīvi – realizējot savas idejas šeit, Latvijā.

Protams, šāda atklāsme neradās pati no sevis. Pēdējo gadu laikā satiktie lektori, uzņēmēji un pieredzes bagātie cilvēki, ir spējuši viņus pārliecināt par to, ka Latvija IR iespēju zeme. Labākais veids, kā to pierādīt – ar piemēriem. Ar pieredzes stāstiem no cilvēkiem, kuri paši vel nesen bija sava pārdomu ceļa pašā sākumā.

Varbūt tieši “Rosinātava” būs tavs pagrieziena punkts, ceļā uz panākumiem? Uzdrošinies un pievienojies “rosinātāju” pulkam. Par godu Biznesa augstskolas Turība 25 gadu jubilejai, divpadsmit aktīvākajiem jauniešiem, tiks sniegta iespēja piedalīties konkursā, par iespēju iegūt 25% atlaidi pirmā gada studiju maksai augstskolā, kura iedvesmo savus studentus domāt plašāk par ierasto horizontu.

Ēriks Radželis

Projekta vadītājs

Liels tas, kas nes lielu pienākumu. /Rainis/

Evija Ružāne

Dalībnieku koordinators

We don’t see things as they are, we see them as we are. /Anaïs Nin/

Vaiva Ribaka

Mārketinga guru

Tie, kuri ir pietiekami traki, lai domātu, ka spēj mainīt pasauli, parasti ir tie, kas to arī izdara. /Stīvs Džobss/

Evita Kreile

Sponsoru pavēlniece

 Laba sirds ir visa sākums, Laba sirds ir visa beigums, Vairāk cilvēks nespēj sasniegt. /Rainis/

Kārlis Lipsnis

Tehniskais cilvēks

Happiness is only real when shared. /Christopher McCandless/

Anna Kļaviņa

Lektoru komunikators

Nekas nav tik liels, lai būtu viss un nekas nav tik mazs, lai nebūtu nekas. /Goran Gora/

Laura Zigerte

Atbalstītāju piesaistītāja

Tas ir ļoti svarīgi – laiku pa laikam Kļūt mazam, lai augtu liels. /I.Ziedonis/

Ilvija Bormeistere

Dalībnieku koordinators

Mēs visi esam unikāli. Neviens nav tiesīgs mums norādīt, kas ir pareizi, bet kas nepareizi. /Osho/

Roze Kopāne

Dalībnieku koordinators

Vienīgais, ko mēs pa īstam varam iedot otram, ir mūsu dzīves pieredze. /Juris Rubenis/

Laima Ozola

Mārketinga palīgs

Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var ja nav savējās. /Imants Ziedonis/

Edgars Priede

Tehniskais cilvēks

Tava dzīve ir kā spogulis, lai tev patīkams ir tas ko redzi. /Edgars Priede/

Anda Braķe

Mārketinga palīgs

Reizēm visa dzīves burvība ir tā, ka izvēlamies nepareizo. /Remarks/

Evita Kalniņa

Lektoru koordinators

Tas ir daudz vienkāršāk, nekā Mēs domājam – Esi laimīgs! /Evita Kalniņa/

Armands Jaunzems

Video meistars

Ja es būtu pavārs, tad iecienītākā garšviela būtu humors. /Armis/

Diāna Aļeksejeva

Lektoru koordinators

Gan mēs paši, gan sapņi ir veidoti no viena materiāla. /Viljams Šekspīrs/

 
 


E-pasts: info@rosinatava.lv